خط ویژه : 61079 -021

دوشنبه, آوریل 22, 2024

در یک نگاه

شرکت خانه نگاه چشم در سال 1996 تاسیس شد و یکی از شرکت های پیشرو در زمینه ی تجارت تجهیزات پزشکی در ایران است که به تهیه و توزیع محصولات پزشکی به ویژه چشم پزشکی نظیر لنزهای :داخل چشمی ، رنگی ، طبی ، طبیرنگی ،هیدروژل , سیلیکون هیدروژل، هارد  ،(RGP)سافت کراتوکونوس (قوز قرنیه)، اورتوکراتولوژی ، بای فوکال (تک کانونی) ومولتی فوکال (چند کانونی) و همچنین محلول های شستشوی لنز , قطره های تمیز کننده و لغزاننده لنز و اشک های مصنوعی مشغول است.اولین کمپانی که توسط خانه نگاه چشم در سال 1996 وارد بازار ایران شد. محصولات کمپانیUltravisionبود و متداولا کمپانی های : Avizor , maxvue , Master aid , Zeiss , Innova vision , Swisslens  اضافه شد این شرکت اخیرا اقدام به واردات و توزیع برند فریم های 40million(turkey) , Flexsee(Turkey) , kappa(Italy) ,swisseye(Germany)  ، benx(Turkey)نمودهاست.

اهداف ما به کار گیری روش های نوین در ارائه و توزیع محصولات جدید به بازار و مدیریت فروش می باشد و اعتقاد ما بر این است که کیفیت بالا و قیمت مناسب برای ما و پزشکان و بیماران سودمند است.

 

 

 

  • نحوه بازاريابي
  • ماموريت كمپاني
  • دلايل
  • بازار ايران
 

 

 با بكار گيري پرسنل مجرب و با آشنايي با روش هاي نوين مديريت و بازاريابي با هدف فراهم ساختن محصولات با كيفيت و با قيمت مناسب براي بيماران و متخصصين پيشرو در ارائه خدمات مي باشيم.

 

 

 

Read More

هدف اصلي شركت ما تهيه محصولات با كيفيت اپتومتري و چشم پزشكي براي جامعه اپتومتريست ها و چشم پزشكان مي باشد. هر ساله با شركت در كنگره و سمينار هاي داخلي و خارجي با آخرين دست آوردهاي چشم پزشكي آشنا شده و فيد بك مشتريان را دريافت كرده و اين سبب ارتقاء ارايه محصولات به مشتريان مي شود.

Read More

دليل اصلي شركت خانه نگاه چشم ارايه هر چه بهتر محصولا با كيفيت چشمي با بهترين قيمت و سريعترين سرويس دهي مي باشد.

 

Read More

با آشنايي بيشتر با بازار چشمي ايران ، در صدد هستيم تا نياز جامعه و بيماران را پوشش دهيم. به سرويس ويژه براي بيمارستان هاي دولتي و بخش خصوصي سعي در ايجاد راحتي بيشتر بيماران داريم.

Read More

آخرین اخبار

نرم افزار جديد كمپاني Ultravison

نرم افزار جديد كمپاني Ultravison

 اپليكيشن جديد گوشي هاي Appleكه توسط كمپاني Ultravisionآماده شده است،ابزار مفيدي است كه به كمك متخصصان اپتيك به منظور Fittingلنزهاي  Kerasoft ICمي شتابد.با خواندن و دانلود اين نرم افزار ميتوانيد…

ادامه مطلب

لنزهاي اسكرال Misa

لنزهاي اسكرال Misa

لنزهاي اسكرال Misaساخت كمپاني Microlensهلند است.كمپاني نوآوري كه بيش از 30 سال پيشرفت هاي جديد و مهمي داشته است كه توانسته مرزهاي ديد بهتر را به پيش ببرد و راه…

ادامه مطلب

خبرنامه

 آدرس : تهران خیابان آذربایجان- بین خوش و قصر الدشت پلاک 834

021-61079                     

تلفن :    50-649 94 668

فکس:   731 98 668 021

پست الکترونیک : 

این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید